Van Raam Oplader 36V 6A
Niet beschikbaar
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Van Raam |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Productnaam | Oplader 36V 6A |
| Merk | Van Raam |
| KWS product code | lad-raa-6al-raa-36.00v |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Type aansluiting | standaard |
| Stroomsterkte (A) | 6 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Van Raam oplader 36V 6A
De Van Raam oplader 36V 6A is geschikt voor Van Raam fietsen met een 36V accupakket. Dit is een krachtige lader met 6 Ampère, waardoor je accu sneller vol is dan met een standaard 2A of 4A lader. Handig als je je fiets dagelijks gebruikt en niet de hele nacht wilt wachten.
Werkt jouw originele oplader niet meer goed? Laadt hij te langzaam op of schakelt hij voortijdig uit? Bij KWS Seuren kun je een vervangende 36V 6A oplader bestellen die compatible is met jouw Van Raam accu.
We leveren 2 jaar garantie. Woon je in België? Verzending en retour is kosteloos.