Mokumono Polder Big Brick
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Mokumono |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 15 Ah |
| Productnaam | Polder Big Brick |
| Merk | Mokumono |
| KWS product code | acc-mok-mok-pol-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 15 Ah |
| Gewicht | 2.8 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Mokumono Polder Big Brick?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Mokumono Polder Big Brick in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Mokumono accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Mokumono Polder Big Brick accu revisie
De Mokumono Polder is een in Nederland geproduceerde e-bike met een opvallend minimalistisch ontwerp. De Big Brick is het grotere accupakket dat meer bereik biedt voor langere ritten. Dit lithium accupakket is geïntegreerd in het frame en levert de stroom voor de naafmotor. Na verloop van tijd nemen de cellen in capaciteit af, waardoor je minder kilometers per lading haalt.
Bij KWS Seuren reviseren we het Big Brick accupakket van jouw Mokumono Polder. We openen de behuizing, vervangen de versleten lithiumcellen door nieuwe exemplaren van gelijkwaardige of betere kwaliteit en controleren het BMS. Na revisie ontvang je een testrapport met de gemeten capaciteit.
Op elke revisie geven we 2 jaar garantie. In België halen we jouw accu gratis op en brengen hem kosteloos terug. Zo rijd je weer met het volledige bereik van jouw Mokumono Polder.