Knaap BCN LON 48V Accu
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Elwing, Knaap bikes, Vesper |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 48.00 V |
| Originele capaciteit | 20.1 Ah |
| Productnaam | BCN LON 48V |
| Merk | Knaap bikes |
| KWS product code | acc-kna-bcn-lon-48.00v |
| Maximale spanning lader | 54.60 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 15 Ah, 20 Ah |
| Gewicht | 5 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Knaap BCN LON 48V Accu?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Knaap BCN LON 48V Accu in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Knaap bikes accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Knaap BCN LON 48V accu revisie
De Knaap BCN en LON zijn populaire fatbike modellen met een krachtig 48V aandrijfsysteem. Het accupakket van deze fietsen wordt stevig belast door de brede banden en de hogere snelheden. Na verloop van tijd merk je dat het bereik per lading afneemt en de accu sneller leeg is dan voorheen.
Bij KWS Seuren openen we jouw Knaap BCN of LON 48V accu en vervangen alle interne lithiumcellen door nieuwe, hoogwaardige cellen. Het BMS wordt uitvoerig getest en indien nodig opnieuw gekalibreerd, zodat het accupakket weer optimaal presteert. Na de revisie ontvang je een testrapport en 2 jaar garantie.
Vanuit België is het eenvoudig: KWS Seuren haalt jouw accu gratis op en bezorgt hem na revisie kosteloos retour. Met ervaring in meer dan 45.000 accu's zijn we gespecialiseerd in precies dit soort accupakketten.