Greenway ZZ5991004 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Greenway, LG, Maxtron-Bikes |
|---|---|
| Typenummer | ZZ5991004 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Onderdeel nummer | MAXTRON |
| Fabrikant code | 14Ah 504Wh |
| Originele capaciteit | 14 Ah |
| Productnaam | ZZ5991004 |
| Merk | Greenway |
| KWS product code | acc-gre-gre-zz5-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 13.4 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Greenway ZZ5991004 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Greenway ZZ5991004 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Greenway accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Greenway ZZ5991004 36V e-bike accu revisie
De Greenway ZZ5991004 is een 36V accupack dat in meerdere e-bike merken wordt gebruikt. Het modelnummer staat vaak op een sticker aan de onderzijde van het pack. Als de capaciteit terugloopt en je steeds korter rijdt per lading, is het tijd voor een revisie.
Bij KWS Seuren meten we elke cel los door. Cellen die niet meer presteren worden vervangen door nieuwe exemplaren. Het BMS testen we standaard mee en resetten we wanneer dat nodig is. Je ontvangt een testrapport bij je gereviseerde accu, plus 2 jaar garantie.
Vanuit België is het simpel: gratis ophalen of brengen, retour ook kosteloos.