TQ HPR RANGE EXTENDER 160 Wh
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | TQ |
|---|---|
| Typenummer | TQ-HPR50 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 4.4 Ah |
| Productnaam | HPR RANGE EXTENDER 160 Wh |
| Merk | TQ |
| KWS product code | acc-tqb-hpr-160-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn TQ HPR RANGE EXTENDER 160 Wh?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw TQ HPR RANGE EXTENDER 160 Wh in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je TQ accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
TQ HPR Range Extender 160 Wh revisie
De TQ HPR Range Extender is een compacte extra accu van 160 Wh die je in de bidonhouder van je e-bike klikt. Handig voor langere ritten waarbij je hoofdaccu net tekortkomt. Maar ook deze range extender kan na verloop van tijd capaciteit verliezen of storingen vertonen.
Bij KWS Seuren meten we de Range Extender cel voor cel door. We vervangen alleen de cellen die onder de maat presteren en testen het BMS op correcte communicatie met het TQ HPR-systeem. Zo weet je zeker dat de extender weer volledig samenwerkt met je hoofdaccu.
Na revisie krijg je een testrapport met de gemeten waardes per cel. Je kunt de voortgang van je reparatie volgen via onze online tracker. Verzending binnen Nederland is gratis. Woon je in Belgie? Dan halen we je accu kosteloos op en brengen hem ook weer gratis terug.