Super73 S2/RX 48V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Super73 |
|---|---|
| Typenummer | S2/RX |
| Nominale spanning accu | 48.00 V |
| Originele capaciteit | 20 Ah |
| Productnaam | S2/RX 48V |
| Merk | Super73 |
| KWS product code | acc-sup-sup-48.00v |
| Maximale spanning lader | 53.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 15 Ah, 20 Ah |
| Gewicht | 4 kg |
| Type oplader aansluiting | Super 73 |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Super73 S2/RX 48V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Super73 S2/RX 48V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Super73 accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Super73 S2/RX 48V accu revisie
De Super73 S2 en RX zijn fatbikes met een eigen stijl. Dik frame, brede banden, 48V aandrijving. Leuk tot de accu het laat afweten. En dat gebeurt vroeg of laat, want die packs worden flink belast bij elke rit.
Wij openen het Super73 accupack, meten alle celgroepen na en vervangen wat versleten is. Het BMS wordt uitgelezen en gereset. Na revisie krijg je een testrapport en 2 jaar garantie. We hebben inmiddels meer dan 45.000 accu's gereviseerd, van fatbikes tot speed pedelecs.
Ophalen en terugbrengen in Belgie is gratis. Retour ook kosteloos.