SuEx XJT - XJ14 - XJOY14 - ADV14
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Beschrijving
Aanvullende informatie: Origineel betreft dit een Ni-Mh accu. Deze bouwen wij om naar een Lithium-Ion pakket. Revisie is inclusief een nieuwe lader. De oude originele lader kan na revisie niet meer worden gebruikt. KWS zal voor deze accu een op maat gemaakt pakket maken dat passend is in uw apparaat.
Specificaties
| Geschikt voor | SuEx |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
| Originele capaciteit | 14 Ah |
| Productnaam | SuEx XJT - XJ14 - XJOY14 - ADV14 |
| Merk | SuEx |
| KWS product code | acc-suex--24.00v |
| Maximale spanning lader | 29.40 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 30 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | XLR3 |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn SuEx XJT - XJ14 - XJOY14 - ADV14?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw SuEx XJT - XJ14 - XJOY14 - ADV14 in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je SuEx accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
SuEx XJT / XJ14 / XJOY14 / ADV14 accu
De SuEx onderwater scooters uit de XJT, XJ14, XJOY14 en ADV14 serie gebruiken krachtige lithium-accupacks. Merk je dat je duiktijd korter wordt of dat de accu niet meer volledig oplaadt? Wij kunnen de cellen vervangen en je accu weer op volle capaciteit brengen.
KWS Seuren is gespecialiseerd in lithium-accu's van alle soorten. Met meer dan 45.000 accu's ervaring pakken we ook specialistische toepassingen zoals duikscooters aan. Na revisie krijg je een testrapport en 2 jaar garantie op ons werk.
Neem contact op voor een prijsindicatie. Verzending binnen België is gratis, retour ook.