Specialized Turbo SC SBC-B01
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Typenummer | 98916-5616 Specialized Turbo S/X/FLR |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Onderdeel nummer | SBC-B01: 11 Ah / 396Wh SBC-B02: 13 Ah / 468Wh SBC-B03: 14 Ah / 504Wh SBC-B04: 15 Ah / 562Wh SBC-B05: 19 Ah / 691Wh |
| Fabrikant code | 342Wh / 691Wh 60 cell |
| Originele capaciteit | 13 Ah |
| Productnaam | Turbo SC SBC-B01 |
| Merk | Specialized |
| KWS product code | acc-spe-spe-sbc-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 0 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Specialized Turbo SC SBC-B01?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Specialized Turbo SC SBC-B01 in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Specialized accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Specialized Turbo SC SBC-B01 revisie bij KWS Seuren
De Specialized SBC-B01 is de ingebouwde accu van de Turbo Creo SL, een e-racefiets die nauwelijks van een gewone racefiets te onderscheiden is. Dankzij het lichte motorsysteem en slanke accupack rij je soepel over lange afstanden. Maar ook deze accu verliest na verloop van tijd capaciteit. Je merkt het aan kortere ritten en een motor die eerder stopt met ondersteunen.
KWS Seuren test je SBC-B01 cel voor cel en vervangt uitsluitend wat nodig is. We werken met hoogwaardige cellen die passen bij de specificaties van Specialized. Na revisie heb je weer de range die je gewend was, tegen een fractie van de nieuwprijs. Op elke revisie geven we 2 jaar garantie.
We halen je accu op in heel Nederland en Belgie. Belgische klanten profiteren van gratis ophaal- en retourservice. Na je bestelling ontvang je een verzendlabel en track-and-trace code, zodat je altijd weet waar je accu is.