Smartdrive MX2 power assist 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
|---|---|
| Originele capaciteit | 5 Ah |
| Productnaam | MX2 power assist 36V |
| Merk | Smartdrive |
| KWS product code | acc-smr-smr-drive-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 6.7 Ah |
| Gewicht | 8.9 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Smartdrive MX2 power assist 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Smartdrive MX2 power assist 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Smartdrive accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Smartdrive MX2 power assist accu revisie
De Smartdrive MX2 is een elektrische aandrijfhulp voor handrolstoelen. De 24V lithium-accu zit in het wiel en levert de kracht om je rolstoel moeiteloos voort te bewegen. Na een paar jaar intensief gebruik neemt de capaciteit af. Je haalt dan minder kilometers op een volle lading.
Bij KWS Seuren openen we de accu, meten elke cel afzonderlijk en vervangen de cellen die niet meer presteren. Het BMS wordt gereset en gecontroleerd. Na de revisie ontvang je een testrapport met alle meetresultaten. We geven 2 jaar garantie op het revisiewerk.
Verzending binnen Nederland is gratis. Vanuit België halen we je accu kosteloos op en brengen hem na revisie ook weer kosteloos terug. Via onze online tracker volg je de voortgang van je revisie.