Reention Intube 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Crivit, Reention |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Onderdeel nummer | Intube |
| Originele capaciteit | 10.4 Ah |
| Productnaam | Intube 36V |
| Merk | Reention |
| KWS product code | acc-ree-ree-kar-o-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 10 Ah, 12.9 Ah, 13.4 Ah, 16.7 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Reention Intube 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Reention Intube 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Reention accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Reention Intube 36V accu revisie
De Reention Intube is een veelgebruikt accutype dat je terugvindt in e-bikes van verschillende merken. Het 36V pakket verdwijnt volledig in de framebuis, wat de fiets een strak uiterlijk geeft. Maar na een paar jaar gebruik neemt de capaciteit af en komt de ondersteuning steeds eerder te vervallen.
Bij KWS Seuren halen we de Reention accu uit de behuizing en testen we cel voor cel. Wat niet meer presteert, wordt vervangen door nieuwe cellen met dezelfde specificaties. Het BMS wordt gecontroleerd en zo nodig gereset. Daarna ontvangt je een testrapport met alle meetresultaten.
In België is de verzending gratis, inclusief retour. Je krijgt 2 jaar garantie op de revisie.