Phylion EBT360 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Phylion |
|---|---|
| Typenummer | EBT360-130L1SD1 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Fabrikant code | BJAJAF5AA01U1204 |
| Originele capaciteit | 13 Ah |
| Productnaam | EBT360 36V |
| Merk | Phylion |
| KWS product code | acc-phy-ebt-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 13.4 Ah, 16.7 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | HIGO |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Phylion EBT360 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Phylion EBT360 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Phylion accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Phylion EBT360 36V accu revisie
De Phylion EBT360 is een van de meest voorkomende 36V e-bike accu's op de markt. Je vindt deze batterij terug in fietsen van onder andere Sparta, Batavus, Koga en diverse andere merken. De EBT360 staat bekend om zijn betrouwbaarheid, maar na enkele jaren intensief gebruik kunnen de cellen hun capaciteit verliezen.
Bij KWS Seuren hebben we ruime ervaring met het reviseren van Phylion EBT360 accu's. We openen het accupack, vervangen alle versleten cellen door nieuwe lithiumcellen en controleren het BMS. Elke gereviseerde accu wordt uitvoerig getest op capaciteit, balancering en veiligheid voordat we hem retourneren.
In België halen we jouw Phylion EBT360 gratis op en bezorgen we hem na de revisie kosteloos terug aan jouw adres.