KWS Seuren Mokumono Delta
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
|---|---|
| Originele capaciteit | 6.7 Ah |
| Productnaam | Mokumono Delta 36V |
| Merk | KWS Seuren |
| KWS product code | acc-kws-mok-kws-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 1.1 kg |
| Type oplader aansluiting | Rosenberger |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn KWS Seuren Mokumono Delta?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw KWS Seuren Mokumono Delta in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je KWS Seuren accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Mokumono Delta accu revisie
De Mokumono Delta is een in Nederland ontworpen en geproduceerde e-bike met een geïntegreerd accupakket in het frame. Wanneer de accu van je Mokumono Delta minder capaciteit levert of helemaal niet meer oplaadt, kan KWS Seuren het accupakket reviseren met nieuwe, hoogwaardige lithiumcellen.
Bij een revisie openen we het accupakket, vervangen we alle cellen door exemplaren met minimaal de originele capaciteit en testen we het BMS op correcte werking. Het resultaat is een accu die weer presteert als nieuw. Je ontvangt een testrapport en 2 jaar garantie op de revisie.
Vanuit België laat je jouw Mokumono Delta accu gratis ophalen. Na revisie sturen we hem kosteloos retour. Omdat de Delta een geïntegreerd accupakket heeft, is het belangrijk dat de revisie door een specialist gebeurt. Met ervaring in meer dan 45.000 accu's is jouw Mokumono bij KWS Seuren in goede handen.