E scooter DM3192007 72v34ah
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 15 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Beschrijving
DM3192007 72V34Ah/2448Wh LNB7234FKBCKC0426
Specificaties
| Nominale spanning accu | 72.00 V |
|---|---|
| Originele capaciteit | 34 Ah |
| Productnaam | E scooter DM3192007 72v34ah |
| Merk | |
| KWS product code | acc-123--72.00v |
| Maximale spanning lader | 84.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | 2 grote 6 klein |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn E scooter DM3192007 72v34ah?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw E scooter DM3192007 72v34ah in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je --- accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.