GTS E Move 60V 20Ah
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | E.move, GTS, IVA Mobility |
|---|---|
| Typenummer | CKA17/7Batterie |
| Nominale spanning accu | 60.00 V |
| Fabrikant code | 60V20Ah/1200Wh |
| Originele capaciteit | 20 Ah |
| Productnaam | E Move 60V 20Ah |
| Merk | GTS |
| KWS product code | acc-gts-gts-emo-60.00v |
| Maximale spanning lader | 71.40 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 20 Ah, 30 Ah |
| Gewicht | 8 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn GTS E Move 60V 20Ah ?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw GTS E Move 60V 20Ah in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je GTS accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
GTS E Move 60V 20Ah e-scooter accu revisie
De GTS E Move is een elektrische scooter die je veel in het Belgische en Nederlandse straatbeeld ziet. Het 60V 20Ah accupack zorgt voor een prima actieradius, maar na verloop van tijd nemen de prestaties af. Minder kilometers per lading, trager optrekken. Herkenbaar?
KWS Seuren haalt het pack uit elkaar en meet cel voor cel. Alles wat niet meer presteert, wordt vervangen door nieuwe cellen met minimaal dezelfde capaciteit. Het BMS wordt gecontroleerd en zo nodig gereset. Resultaat: een accu die weer presteert zoals je gewend was. Met testrapport en 2 jaar garantie.
Gratis ophalen of brengen in België, retour ook kosteloos.