Giant Energypak Downtube Side Release accu 500 Wh 3PIN
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Typenummer | SIDE RELEASE 700000002 244M36500F-11S 244M36500F-13V |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Onderdeel nummer | Giant SyncDrive Pro , Giant SyncDrive Sport |
| Fabrikant code | 2018 Fathom E+ (2,3,Jr.) 2018 Explore E+ 2018 Liv Vall E+ |
| Originele capaciteit | 13.4 Ah |
| Productnaam | Energypak Downtube Side Release accu 500 Wh 3PIN |
| Merk | Giant |
| KWS product code | acc-gia-gia-sra-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 3.2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Giant Energypak Downtube Side Release accu 500 Wh 3PIN?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Giant Energypak Downtube Side Release accu 500 Wh 3PIN in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Giant accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Giant EnergyPak Downtube Side Release 500Wh laten repareren
De Giant EnergyPak Downtube Side Release is een 36V accu met 500Wh (13,4Ah) die aan de onderkant van je frame zit. Het kenmerkende van deze variant: je haalt hem zijwaarts uit het frame, vandaar de naam Side Release. De 3-pin aansluiting maakt hem goed herkenbaar.
Deze accu werd vanaf 2018 gebruikt in onder andere de Fathom E+, Explore E+ en Liv Vall E+. Na een paar jaar intensief fietsen kan het voorkomen dat je bereik terugloopt of dat de accu zich niet meer goed laat opladen. Soms klikt hij niet meer stevig vast in het frame door slijtage aan het uitneemsysteem.
Wij openen je Side Release accu, meten elke celgroep door en controleren het BMS en de connector. Je krijgt een duidelijk beeld van wat er aan de hand is, inclusief een vrijblijvende offerte. Na jouw akkoord repareren we de accu met kwalitatieve onderdelen. Elke accu gaat retour met een testrapport, 2 jaar garantie en gratis verzending.