Sparta PMU3 GEN2 14Ah 24V
Niet beschikbaar
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Beschrijving
De PMU3 GEN2 36V accu van Sparta is een geavanceerde en betrouwbare energiebron die speciaal is ontworpen voor hun elektrische fietsen. Helaas kunnen we deze accu niet reviseren omdat deze volledig is ingegoten in een duurzaam en waterdicht behuizingsmateriaal.
De volledige ingieting van de accu is bedoeld om de interne componenten te beschermen tegen vocht, stof en andere externe factoren, waardoor de accu duurzamer en beter bestand is tegen zware omstandigheden tijdens het fietsen.
Hoewel het ingegoten ontwerp de levensduur en prestaties van de accu optimaliseert, beperkt het ons helaas om de accu te openen en individuele cellen te vervangen, wat noodzakelijk is voor een accu revisie. Als gevolg hiervan kunnen we de PMU3 GEN2 36V accu niet reviseren, maar we staan altijd klaar om andere beschikbare opties te bespreken om uw fietservaring te verbeteren en te genieten van soepele ritten met uw Sparta e-bike.
Specificaties
| Geschikt voor | Accel Group, Batavus |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
| Originele capaciteit | 14 Ah |
| Productnaam | PMU3 GEN2 14Ah |
| Merk | Sparta |
| KWS product code | acc-spa-mu3-en2-24.00v |
| Maximale spanning lader | 29.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 0 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Sparta PMU3 GEN2 14Ah 24V accu
De Sparta PMU3 GEN2 14Ah 24V is de grotere variant van de tweede generatie PMU3 accu. Met 14Ah heb je meer bereik dan de 10Ah uitvoering. Merk je dat de capaciteit terugloopt? Wij plaatsen nieuwe cellen en brengen je accu terug op niveau.
We hebben bij KWS Seuren inmiddels 45.000+ accu's gereviseerd, waaronder veel Sparta PMU3 modellen. Het verschil tussen de 10Ah en 14Ah variant kennen we goed. Na revisie ontvang je een testrapport zodat je zwart op wit ziet wat de nieuwe capaciteit is. Daar geven we 2 jaar garantie op.
Verzending vanuit België is gratis in beide richtingen. Volg je accu via onze online tracker en weet precies wanneer hij terugkomt.