Van Moof S2 lader 1 pins 4A 36V
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Beschrijving
Let op!
Deze lader is alleen geschikt voor het laden van de S2 en X2 van Moof accu's.
Specificaties
| Nominale spanning accu | 42.00 V |
|---|---|
| Fabrikant code | -- |
| Productnaam | S2 lader 1 pins 4A 36V |
| Merk | Van Moof |
| KWS product code | lad-moo-s2l-42.00v |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Type aansluiting | standaard |
| Stroomsterkte (A) | 4 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
VanMoof S2 lader 1 pins 4A 36V bestellen
Heb je een vervangende lader nodig voor je VanMoof S2? Dit model heeft 1 pin en levert 4A bij 36V. Vooral nu VanMoof niet meer levert, is het lastig om de juiste lader te vinden. Bij KWS Seuren hebben we ze op voorraad.
We werken met meer dan 510 merken en weten precies welke lader bij welke accu hoort. Bestel je bij ons, dan krijg je gegarandeerd het juiste exemplaar. Twijfel je over de specificaties? Neem contact op, dan zoeken we het samen uit.
Verzending binnen België is gratis. Heb je ook problemen met de accu zelf? Die kunnen we reviseren met 2 jaar garantie.