Fazua Ride 60 Energy 430
Niet beschikbaar
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Canyon, Cervelo, Focus, Ghost, Haibike, Lapierre Bikes, NOX Cycles, Pivot, Riese & Müller, Santa Cruz Bicycles, Transition, Velo de Ville, Wilier |
|---|---|
| Typenummer | ENERGY 430 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Fabrikant code | RIDE 60 |
| Originele capaciteit | 12 Ah |
| Productnaam | Ride 60 Energy 430 |
| Merk | Fazua |
| KWS product code | acc-faz-faz-r60-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 2.3 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.