downtube 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Blaupunkt, Cangoo, Crystalyte, Prophete, Rad power bikes, Roam, Saxxx, Trenergy, Yadea |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 10.4 Ah |
| Productnaam | downtube 36V |
| Merk | Blaupunkt |
| KWS product code | acc-bla-bla-dow-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 10 Ah, 13.4 Ah, 16.7 Ah, 20 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | DC |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn downtube 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw downtube 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Blaupunkt accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Downtube 36V e-bike accu reparatie
Een Downtube 36V accu die niet meer goed oplaadt of halverwege de rit stopt? Dan zijn waarschijnlijk een paar cellen aan het einde van hun levensduur. Bij KWS Seuren vervangen we precies die cellen, zodat je accu weer als nieuw functioneert.
Downtube-accu's zitten in het frame van de fiets, wat ze lastig bereikbaar maakt voor doe-het-zelvers. Wij hebben de kennis en apparatuur om het veilig te doen. Je krijgt een testrapport en 2 jaar garantie. Meer dan 45.000 accu's gereviseerd. Gratis ophalen of brengen, retour ook kosteloos.