Bafang lader 1 pins 3A 43V
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Beschrijving
Laders weer beschikbaar vanaf Februari.
Specificaties
| Geschikt voor | Amslod, Bafang, Brinckers, Cortina, Falter Bikes, Gazelle, Qwic, Union |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 43.00 V |
| Productnaam | lader 1 pins 3A 43V |
| Merk | Bafang |
| KWS product code | lad-baf-3am-43.00v |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Type aansluiting | 1 pins |
| Stroomsterkte (A) | 3 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Bafang 43V 3A acculader met 1-pins aansluiting
Deze Bafang 43V acculader met 3A laadstroom en 1-pins connector is de snellere variant voor alle Bafang 43V accupacks. Dankzij de hogere laadstroom van 3A is jouw accu in circa 3 tot 4 uur volledig opgeladen, dat is circa 30% sneller dan de 2A versie. De lader werkt met e-bikes van Brinckers, Cortina, Qwic, Union, Falter Bikes, Gazelle en Amslod met Bafang 43V aandrijving.
De oplader beschikt over bescherming tegen overladen, kortsluiting en oververhitting. Een LED-indicator toont de laadstatus: rood tijdens het laden, groen wanneer de accu vol is. De lader schakelt automatisch uit bij een volle accu, wat de levensduur van jouw batterij beschermt.
KWS Seuren levert deze Bafang acculader met gratis verzending in heel België. Zo heb je snel een betrouwbare snellader voor jouw e-bike.