Van Raam Oplader 36V 4A
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Van Raam |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Productnaam | Oplader 36V 4A |
| Merk | Van Raam |
| KWS product code | lad-raa-van-ram-36.00v |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Type aansluiting | standaard |
| Stroomsterkte (A) | 4 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Van Raam oplader 36V 4A
De Van Raam oplader 36V 4A is de standaard lader voor de meeste Van Raam fietsen met een 36V accupakket. Met 4 Ampère laadstroom is jouw accu in een paar uur weer vol. Ideaal voor dagelijks gebruik zonder dat je een zwaardere lader nodig hebt.
Is jouw originele 4A lader kapot, of laadt hij niet meer goed op? Bij KWS Seuren bestel je een vervangende oplader die past op jouw Van Raam accu. Plug-and-play: aansluiten en laden.
We leveren 2 jaar garantie op elke oplader. Woon je in België? Verzending en retour is kosteloos.