Stromer ST2 48V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Stromer |
|---|---|
| Typenummer | BQ983, BQ814, B500 |
| Nominale spanning accu | 48.00 V |
| Originele capaciteit | 19.8 Ah |
| Productnaam | ST2 48V |
| Merk | Stromer |
| KWS product code | acc-str-st2-a48-48.00v |
| Maximale spanning lader | 54.60 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 13.4 Ah, 20 Ah |
| Gewicht | 4 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Stromer ST2 48V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Stromer ST2 48V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Stromer accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Stromer ST2 48V accu
De Stromer ST2 48V is een krachtige accu uit de Stromer speed pedelec serie. Deze accu's worden flink belast door de hogere snelheden en verliezen na verloop van tijd capaciteit. Wij vervangen de cellen zodat je ST2 weer het bereik haalt dat je gewend bent.
Bij KWS Seuren hebben we meer dan 45.000 accu's gereviseerd. Stromer accu's zijn complexer dan gemiddeld, maar dat is precies het werk waar we goed in zijn. Na revisie meten we alles door en lever je een testrapport. Daar krijg je 2 jaar garantie op.
Verzending binnen België is gratis, retour ook. Volg je accu via onze online tracker.