Sparta E-motion lader 5 polig - smart- 36V
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Accel Group, Cortina, E-motion, Sparta |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Productnaam | E-motion lader 5 polig - smart- 36V |
| Merk | Sparta |
| KWS product code | lad-spa-lad-5pi-36.00v |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Type aansluiting | 5 pins |
| Stroomsterkte (A) | 2 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Sparta E-motion 36V lader (5-polig) reparatie
De Sparta E-motion lader met 5-polige aansluiting wordt gebruikt bij 36V accu's van Sparta en Batavus. Het is de smart-variant die communiceert met het BMS van de accu tijdens het laden. Werkt de lader niet meer, dan laadt je accu niet op of stopt het laden voortijdig. Dat is frustrerend, maar vaak wel te verhelpen.
Bij KWS Seuren repareren we defecte laders waar mogelijk. We controleren de elektronica, meten de uitgangsspanning en vervangen kapotte componenten. Is reparatie niet mogelijk, dan adviseren we je over een geschikte vervanging. Op reparaties geven we 2 jaar garantie. Met meer dan 45.000 accu's en laders die door onze werkplaats zijn gekomen, kennen we dit type goed.
Vanuit Nederland is de verzending gratis, heen en terug. Woon je in België? Dan halen en brengen we kosteloos. Je volgt de status van je reparatie via onze online tracker.