Phantom Accu 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
|---|---|
| Originele capaciteit | 6.6 Ah |
| Productnaam | Accu 36v |
| Merk | Phantom |
| KWS product code | acc-pha-pha-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 10 Ah |
| Gewicht | 2.3 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Phantom Accu 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Phantom Accu 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Phantom accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Phantom 36V accu revisie
De Phantom 36V accu wordt gebruikt in verschillende e-bike modellen en biedt betrouwbare energie voor dagelijks woon-werkverkeer en recreatieve ritten. Na verloop van tijd slijten de lithiumcellen en merk je dat de accu sneller leeg is of niet meer volledig oplaadt. Dat hoeft geen reden te zijn om een dure nieuwe accu aan te schaffen.
KWS Seuren opent jouw Phantom 36V accu, test de individuele cellen en vervangt ze door nieuwe exemplaren van hoge kwaliteit. Het BMS wordt gecontroleerd en de complete accu wordt getest op capaciteit en veiligheid. Na de revisie functioneert jouw accu weer als nieuw.
Wij halen jouw accu gratis op in België en bezorgen hem na revisie kosteloos terug. Neem contact op om te bespreken wat we voor jouw Phantom accu kunnen betekenen.