Olympia Samsung 630SL
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Olympia, Samsung, TurnLife |
|---|---|
| Typenummer | A106H523616L21F2850183 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 16 Ah |
| Productnaam | Samsung 630SL |
| Merk | Olympia |
| KWS product code | acc-oly-oly-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 13 Ah, 16.7 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Olympia Samsung 630SL?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Olympia Samsung 630SL in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Olympia accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Olympia Samsung 630SL e-bike accu revisie
Olympia is een Italiaans fietsmerk dat e-bikes produceert met Samsung accupakketten. De 630SL is een lithium accupakket dat energie levert aan de motor van jouw Olympia e-bike. Na verloop van tijd slijten de cellen en merk je dat het bereik per lading afneemt. De motor voelt minder krachtig aan of de accu is sneller leeg dan voorheen.
Bij KWS Seuren reviseren we jouw Olympia Samsung 630SL accupakket. We openen de behuizing, vervangen de versleten lithiumcellen door nieuwe exemplaren van gelijkwaardige of betere kwaliteit en controleren het BMS. Na de revisie ontvang je een testrapport met de gemeten capaciteit.
Op elke revisie geven we 2 jaar garantie. In België halen we jouw accu gratis op en brengen hem kosteloos terug. Zo geef je jouw Olympia e-bike een tweede leven.