Maxon BikeDrive BX360 48V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Maxtron-Bikes |
|---|---|
| Typenummer | 10.00425.01 |
| Nominale spanning accu | 48.00 V |
| Onderdeel nummer | 13IMR19/66-3 |
| Fabrikant code | 1019020721 |
| Originele capaciteit | 10.4 Ah |
| Productnaam | BikeDrive BX360 48V |
| Merk | Maxon |
| KWS product code | acc-mxo-bmx-48.00v |
| Maximale spanning lader | 54.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 10 Ah |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Type oplader aansluiting | 3 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Maxon BikeDrive BX360 48V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Maxon BikeDrive BX360 48V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Maxon accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Maxon BikeDrive BX360 48V accu revisie
Maxon is een Zwitserse fabrikant van precisieaandrijvingen en heeft met het BikeDrive-systeem een lichtgewicht e-bike motor ontwikkeld. De BX360 bevat een 48V accupakket dat compact is maar toch behoorlijk wat vermogen levert. Het systeem wordt gebruikt door premium fietsmerken die waarde hechten aan een natuurlijk rijgevoel. Na verloop van tijd kan de capaciteit van het accupakket afnemen.
Bij KWS Seuren reviseren we jouw Maxon BikeDrive BX360 accupakket. We openen de behuizing en vervangen de versleten lithiumcellen door nieuwe cellen van gelijkwaardige of betere kwaliteit. Het BMS wordt gecontroleerd zodat de communicatie met het Maxon systeem correct blijft functioneren. Na revisie ontvang je een testrapport met de gemeten capaciteit.
Elke revisie krijgt 2 jaar garantie. In België halen we jouw accu gratis op en brengen hem kosteloos terug. Zo profiteer je weer volop van het Maxon aandrijfsysteem op jouw e-bike.