Knaap AMS accu 36V (nieuw model)
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Elwing, Knaap bikes, Vesper |
|---|---|
| Typenummer | 756 Wh |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 21 Ah |
| Productnaam | AMS Nieuw model |
| Merk | Knaap bikes |
| KWS product code | acc-kna-kna-ams-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 15 Ah, 20 Ah |
| Gewicht | 5 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Knaap AMS accu 36V (nieuw model)?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Knaap AMS accu 36V (nieuw model) in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Knaap bikes accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Knaap AMS 36V accu revisie (nieuw model)
De Knaap AMS 36V in het nieuwe model heeft een vernieuwd accuontwerp ten opzichte van de eerdere versie. Dit 36V lithium accupakket levert de energie voor de krachtige fatbike motor. Door regelmatig gebruik slijten de interne cellen, waardoor je steeds minder kilometers kunt rijden op een volle lading.
Bij KWS Seuren openen we jouw Knaap AMS 36V accu (nieuw model) en vervangen alle cellen door nieuwe, hoogwaardige lithiumcellen. Het BMS wordt gecontroleerd en waar nodig opnieuw ingesteld. Na de revisie krijg je een volledig testrapport en profiteer je van 2 jaar garantie op het accupakket.
In België haalt KWS Seuren jouw accu gratis op en bezorgt hem na revisie kosteloos terug. Met meer dan 45.000 gereviseerde accu's weet ons team precies hoe ze jouw Knaap weer op volle kracht krijgen.