Adflo 3M speedglas klein
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Adflo |
|---|---|
| Typenummer | 837631 |
| Nominale spanning accu | 10.80 V |
| Onderdeel nummer | 7000144539 |
| Fabrikant code | 04046719825608 |
| Originele capaciteit | 2.3 Ah |
| Productnaam | 3M speedglas klein |
| Merk | Adflo |
| KWS product code | acc-adf-adf-10.80v |
| Maximale spanning lader | 12.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 3.35 Ah |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Type oplader aansluiting | 3 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Revisie van mijn Adflo 3M speedglas klein?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Adflo 3M speedglas klein in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij reviseren je Adflo accu.
We reviseren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Adflo 3M Speedglas klein accu revisie
De Adflo 3M Speedglas klein is de compacte standaard Li-ion accupack voor het Adflo ademluchtssysteem. Deze lichtgewicht batterij voedt de turbine-unit die gefilterde lucht naar je lashelm stuurt met een constante luchtstroom van 170 liter per minuut. In de praktijk merk je als eerste dat de accu sneller leeg raakt of niet meer volledig oplaadt.
Bij KWS Seuren vervangen we de versleten cellen in jouw Adflo accupack door nieuwe Li-ion cellen van gelijkwaardige of betere kwaliteit. Het resultaat is een accupack dat weer presteert zoals je gewend was, zonder de kosten van een compleet nieuw exemplaar.
Vanuit België is het ophalen en terugsturen van je accu kosteloos. Neem contact op en we regelen alles voor je.