Adflo 3M speedglas groot
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Adflo |
|---|---|
| Typenummer | 837631 |
| Nominale spanning accu | 10.80 V |
| Onderdeel nummer | 7000144539 |
| Fabrikant code | 04046719825608 |
| Originele capaciteit | 4.5 Ah |
| Productnaam | 3M speedglas groot |
| Merk | Adflo |
| KWS product code | acc-adf-adf-10.80v |
| Maximale spanning lader | 12.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 5.2 Ah, 6.7 Ah |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Type oplader aansluiting | 3 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Revisie van mijn Adflo 3M speedglas groot?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Adflo 3M speedglas groot in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij reviseren je Adflo accu.
We reviseren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Adflo 3M Speedglas accu revisie
De 3M Adflo is het ademhalingsbeschermingssysteem dat lassers wereldwijd vertrouwen voor schone lucht tijdens het werk. Het hart van dit systeem is de Li-ion accupack die de motor aandrijft voor een constante luchtstroom van 170 liter per minuut. Wanneer je Adflo accu niet meer goed oplaadt of de gebruiksduur merkbaar afneemt, hoef je niet direct een volledig nieuwe unit aan te schaffen.
KWS Seuren reviseert jouw Adflo 3M Speedglas accupack met nieuwe, hoogwaardige cellen. Na revisie functioneert je accu weer als nieuw, met de betrouwbaarheid die je op de werkvloer nodig hebt. We bieden revisie voor zowel de standaard als de Heavy-Duty variant.
Ophalen en retourneren in België is kosteloos. Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte.