Wayel 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Wayel |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 10 Ah |
| Productnaam | Wayel 36V |
| Merk | Wayel |
| KWS product code | acc-way--36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 13.4 Ah, 16.7 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | 1 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Wayel 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Wayel 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Wayel accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Wayel 36V e-bike accu laten reviseren
Wayel is een Italiaans e-bike merk van de FIVE Group (Fabbrica Italiana Veicoli Elettrici). Hun fietsen worden in Italië ontworpen en geproduceerd, met 36V lithium-ion accu's uitgerust met Samsung-cellen. Bekende modellen zijn onder andere de Wayel Next en diverse stadsmodellen.
Merk je dat jouw Wayel e-bike minder ver komt per lading? Of laadt de accu niet meer volledig op? Bij KWS Seuren openen we het accupack, testen elke cel en vervangen wat op is. De originele behuizing en elektronica blijven behouden. Na de revisie krijg je een testrapport mee en 2 jaar garantie.
In België halen we jouw accu gratis op en sturen hem kosteloos retour.