Tenways AGO T - 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Tenways |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 14 Ah |
| Productnaam | Tenways AGO T - 36V |
| Merk | Tenways |
| KWS product code | acc-ten--36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 12.4 Ah |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | 1 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Tenways AGO T - 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Tenways AGO T - 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Tenways accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Tenways AGO T 36V e-bike accu revisie
De Tenways AGO T is een stoere, brede e-bike met dikke banden en een 36V accupack. Gebouwd voor zowel stad als onverhard terrein. Maar ook deze accu slijt na een paar jaar gebruik. Je merkt het aan korter bereik of een accu die zichzelf uitschakelt.
KWS Seuren opent het pack, test elke cel individueel en vervangt wat versleten is. Het BMS wordt gecontroleerd en het geheel wordt opnieuw geassembleerd. Je krijgt een testrapport en 2 jaar garantie op de revisie.
Gratis ophalen of brengen in heel Belgie, retour ook kosteloos. Stuur je AGO T accu op en rij weer met vol bereik.