Sparta EBP PMU2 SR6 36V
Niet beschikbaar
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Accel Group, Batavus |
|---|---|
| Typenummer | PMU2 SR6 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 9.5 Ah |
| Productnaam | EBP PMU2 SR6 36V |
| Merk | Sparta |
| KWS product code | acc-spa-ebp-sr6-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 0 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.