Segway Ninebot Kickscooter ES/E-Series Externe Accu
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
|---|---|
| Originele capaciteit | 5 Ah |
| Productnaam | Ninebot Kickscooter ES/E-Series Externe Accu |
| Merk | Segway |
| KWS product code | acc-seg-nin-seg-24.00v |
| Maximale spanning lader | 24.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Segway Ninebot Kickscooter ES/E-Series Externe Accu?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Segway Ninebot Kickscooter ES/E-Series Externe Accu in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Segway accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Segway Ninebot ES/E-Series externe accu revisie
De externe accu voor de Segway Ninebot ES- en E-Series kickscooters klikt aan de onderkant van het stuurgedeelte en verdubbelt je bereik. Een slim concept, maar na intensief gebruik kan ook deze accu capaciteit verliezen of foutmeldingen geven.
Bij KWS Seuren halen we de externe accu uit elkaar en meten we elke cel. Cellen die niet meer voldoen krijgen een vervanger van dezelfde specificatie. Het BMS controleren we op correcte communicatie met de scooter, zodat de accu weer netjes wordt herkend en opgeladen.
Je krijgt een testrapport met de gemeten waardes. Via onze online tracker zie je waar je accu in het proces zit. Verzending is gratis binnen Nederland. Vanuit Belgie halen we je accu kosteloos op en brengen hem ook weer gratis terug.