Rolektro 60V 30Ah
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Rolektro |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 60.00 V |
| Originele capaciteit | 30.2 Ah |
| Productnaam | 60V 30Ah |
| Merk | Rolektro |
| KWS product code | acc-rol-rol-60v-60.00v |
| Maximale spanning lader | 60.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 20.1 Ah, 30 Ah |
| Gewicht | 14.5 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Rolektro 60V 30Ah?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Rolektro 60V 30Ah in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Rolektro accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Rolektro 60V 30Ah scooter accu revisie
De Rolektro 60V 30Ah accu wordt gebruikt in elektrische scooters van het merk Rolektro. Met 60 volt en 30Ah is dit een fors accupakket dat zorgt voor een ruime actieradius. Na verloop van tijd neemt de capaciteit af en merk je dat je scooter steeds eerder zonder stroom valt.
Bij KWS Seuren openen we het accupakket en testen we elke cel individueel. Cellen die niet meer aan de specificaties voldoen, worden vervangen door nieuwe exemplaren. Het BMS wordt gecontroleerd en indien nodig gereset. Na de revisie ontvang je een testrapport met alle meetwaarden.
Verzending is gratis in België, heen en retour. Op elke revisie krijg je 2 jaar garantie.