Polini evo battery 500 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Polini |
|---|---|
| Typenummer | AN02701000855 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Fabrikant code | IDX: ZZ1591004 1821 |
| Originele capaciteit | 13.8 Ah |
| Productnaam | evo battery 500 36V |
| Merk | Polini |
| KWS product code | acc-pol-pol-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 13.4 Ah |
| Gewicht | 2.6 kg |
| Type oplader aansluiting | DC 2.1mm 1 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Polini evo battery 500 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Polini evo battery 500 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Polini accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Polini Evo Battery 500 36V accu revisie
De Polini Evo Battery 500 is een 36V accu die hoort bij het Polini E-P3 middenmotor systeem. Dit Italiaanse aandrijfsysteem staat bekend om zijn lichtgewicht ontwerp en krachtige prestaties. De 500Wh batterij biedt een ruim bereik, maar na intensief gebruik over meerdere seizoenen kunnen de cellen hun capaciteit verliezen.
KWS Seuren reviseert jouw Polini Evo Battery 500 door de versleten cellen te vervangen door nieuwe lithiumcellen van hoge kwaliteit. We controleren het BMS en testen de volledige accu op capaciteit en veiligheid. Zo krijg je weer het bereik terug dat past bij dit hoogwaardige motorsysteem.
Vanuit België halen we jouw Polini accu gratis op en bezorgen we hem na revisie kosteloos terug.