Motocaddy M-serie lithium
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Typenummer | 4S 12P |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 12.80 V |
| Onderdeel nummer | Motocaddy M-serie 18/36-holes lithiumbatterij |
| Fabrikant code | LiFePo4 |
| Originele capaciteit | 20 Ah |
| Productnaam | M-serie lithium |
| Merk | Motocaddy |
| KWS product code | acc-mcd-mot-m-s-12.80v |
| Maximale spanning lader | 14.40 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Motocaddy M-serie lithium?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Motocaddy M-serie lithium in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Motocaddy accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Motocaddy M-serie lithium accu revisie
De Motocaddy M-serie omvat populaire elektrische golftrolleys zoals de M1, M3 en M5. Deze modellen gebruiken een compact lithium accupakket dat aanzienlijk lichter is dan traditionele loodzuuraccu's. Na jarenlang gebruik op de golfbaan kunnen de lithiumcellen in capaciteit afnemen, waardoor de accu een volledige ronde niet meer haalt.
Bij KWS Seuren reviseren we het lithium accupakket van jouw Motocaddy M-serie trolley. We openen de behuizing, vervangen de versleten cellen door nieuwe lithiumcellen van gelijkwaardige of betere kwaliteit en controleren het BMS. Na de revisie ontvang je een testrapport met de gemeten capaciteit.
Op elke revisie geven we 2 jaar garantie. In België halen we jouw accu gratis op en brengen hem kosteloos terug. Een revisie is een stuk voordeliger dan een compleet nieuw Motocaddy accupakket en je trolley is snel weer inzetbaar.