Liko Golvo 8000 - 8008
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Liko |
|---|---|
| Typenummer | BAL20001-02 |
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
| Fabrikant code | W/O #2697949 |
| Originele capaciteit | 2.7 Ah |
| Productnaam | Golvo 8000 - 8008 |
| Merk | Liko |
| KWS product code | acc-lik-lik-gol-24.00v |
| Maximale spanning lader | 29.40 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 2.2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Liko Golvo 8000 - 8008?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Liko Golvo 8000 - 8008 in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Liko accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Liko Golvo 8 tillift accu revisie
De Liko Golvo 8 is een veelgebruikte plafondtillift in zorginstellingen en thuiszorgsituaties. Het accupakket is essentieel voor het veilig tillen en verplaatsen van patiënten. Wanneer de accu niet meer voldoende lading vasthoudt of onverwacht uitvalt, kan dat directe gevolgen hebben voor de dagelijkse zorgverlening.
KWS Seuren reviseert de accu van jouw Liko Golvo 8 door alle cellen te vervangen door nieuwe lithiumcellen die voldoen aan de vereiste specificaties. Na assemblage testen we het pakket op capaciteit, veiligheid en correcte werking met de tillift. Je ontvangt een testrapport en 2 jaar garantie op de revisie.
Vanuit België laat je de accu gratis ophalen en na revisie kosteloos retour bezorgen. Voor zorginstellingen met meerdere tilliften biedt KWS Seuren ook zakelijke tarieven. Neem contact op om de mogelijkheden voor jouw situatie te bespreken.