La Souris scooteraccu 72V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | La souris |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 72.00 V |
| Originele capaciteit | 30 Ah |
| Productnaam | La Souris scooteraccu 72V |
| Merk | La souris |
| KWS product code | acc-sou--72.00v |
| Maximale spanning lader | 84.20 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 42 Ah |
| Gewicht | 20.54 kg |
| Type oplader aansluiting | 2 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn La Souris scooteraccu 72V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw La Souris scooteraccu 72V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je La souris accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
La Souris scooteraccu 72V
De La Souris modellen met een 72V accupakket behoren tot de krachtigere elektrische scooters in het assortiment. Met 72V heb je meer vermogen en bereik, maar wanneer de accu veroudert merk je dat direct aan een kortere actieradius. KWS Seuren reviseert jouw La Souris 72V accu met nieuwe lithiumcellen zodat het volle bereik terugkeert.
Bij een revisie openen we het accupakket, verwijderen alle oude cellen en plaatsen nieuwe cellen met minimaal de originele capaciteit. Het BMS wordt getest en zo nodig vervangen. Daarna doorloopt het pakket een uitgebreide test op spanning, capaciteit en veiligheid. Je ontvangt een testrapport en 2 jaar garantie.
Vanuit België wordt jouw La Souris accu gratis opgehaald en na revisie kosteloos retour gestuurd. Een 72V scooteraccu nieuw kopen is fors duurder dan een revisie. Met meer dan 45.000 gereviseerde accu's heeft KWS Seuren de ervaring om ook jouw La Souris weer op volle kracht te krijgen.