La Souris scooteraccu 60V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | La souris |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 60.00 V |
| Fabrikant code | EAN 8785254722527 |
| Originele capaciteit | 26 Ah |
| Productnaam | La Souris scooteraccu 60V |
| Merk | La souris |
| KWS product code | acc-sou--60.00v |
| Maximale spanning lader | 72.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 11.92 kg |
| Type oplader aansluiting | 2 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn La Souris scooteraccu 60V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw La Souris scooteraccu 60V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je La souris accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
La Souris scooteraccu 60V
La Souris elektrische scooters zijn populair in de Benelux vanwege hun stijlvolle retro-ontwerp. De 60V lithium accu levert de energie voor dagelijks woon-werkverkeer, maar na enkele jaren neemt de capaciteit af. KWS Seuren reviseert jouw La Souris 60V scooteraccu zodat je weer het volledige bereik terugkrijgt.
Tijdens de revisie vervangen we alle lithiumcellen door nieuwe exemplaren met minimaal de originele capaciteit. Het BMS wordt gecontroleerd en indien nodig vervangen. Na assemblage testen we het complete accupakket op spanning, capaciteit en veiligheid. Je ontvangt een uitgebreid testrapport en 2 jaar garantie.
Vanuit België laat je jouw La Souris accu gratis ophalen door onze koeriersdienst. Na revisie wordt de accu kosteloos retour gestuurd. Een revisie kost aanzienlijk minder dan een nieuwe accu en geeft je scooter een tweede leven.