KWS Seuren Accu op maat 24V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
|---|---|
| Originele capaciteit | 13.4 Ah |
| Productnaam | Accu op maat 24V |
| Merk | KWS Seuren |
| KWS product code | acc-kws-kws-24v-24.00v |
| Maximale spanning lader | 29.40 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 3.5 Ah, 6 Ah, 10 Ah, 13.4 Ah, 15 Ah, 16.7 Ah, 20.1 Ah, 23.4 Ah, 26.8 Ah, 30 Ah, 35 Ah |
| Gewicht | 1 kg |
| Type oplader aansluiting | Onbekend |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn KWS Seuren Accu op maat 24V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw KWS Seuren Accu op maat 24V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je KWS Seuren accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Accu op maat 24V van KWS Seuren
Heb je een 24V lithium accupakket nodig dat niet standaard te koop is? KWS Seuren bouwt maatwerk accupakketten voor uiteenlopende toepassingen. Van elektrische rolstoelen en scootmobielen tot industriele apparatuur, wij assembleren een 24V accupakket dat precies past bij jouw specificaties.
Elk maatwerk accupakket wordt samengesteld met hoogwaardige lithiumcellen en een passend BMS. We stemmen capaciteit, afmetingen en connectortype af op jouw toepassing. Na assemblage testen we elk pakket uitvoerig en ontvang je een testrapport met 2 jaar garantie.
Vanuit België werk je gemakkelijk samen met KWS Seuren. Neem contact op voor vrijblijvend advies. Meer dan 45.000 accu's gingen je voor bij onze werkplaats in Beugen.