IVA Lux 72V 20Ah
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | ESCOO, IVA Mobility, Joydo, Senzo |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 72.00 V |
| Fabrikant code | JD-TY-002-20S8P |
| Originele capaciteit | 20 Ah |
| Productnaam | Lux 72V 20Ah |
| Merk | IVA Mobility |
| KWS product code | acc-iva-lux-iva-72.00v |
| Maximale spanning lader | 84.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 20 Ah, 23.5 Ah |
| Gewicht | 9.2 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn IVA Lux 72V 20Ah?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw IVA Lux 72V 20Ah in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je IVA Mobility accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
IVA Lux 72V 20Ah accu revisie
De IVA Lux is een stijlvolle elektrische scooter met een 72V 20Ah lithium-ion accupakket. Deze krachtige combinatie zorgt voor een ruim bereik, maar na verloop van tijd slijten de cellen en merk je dat jouw scooter minder ver komt op een volle lading.
Bij KWS Seuren openen we jouw IVA Lux accupakket en vervangen alle cellen door nieuwe, hoogwaardige lithium-ion cellen. We testen het BMS en controleren alle verbindingen zodat het pack weer betrouwbaar functioneert. Doordat we met cellen van de nieuwste generatie werken, kan de capaciteit na revisie zelfs hoger liggen dan bij een nieuw origineel exemplaar.
Je krijgt 2 jaar garantie op elke revisie. Woon je in België? Dan halen we jouw accu gratis op en brengen we hem na de revisie kosteloos terug.