IVA E-Go S 60V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Nominale spanning accu | 60.00 V |
|---|---|
| Originele capaciteit | 20 Ah |
| Productnaam | E-Go S 60V |
| Merk | IVA Mobility |
| KWS product code | acc-iva-iva-ego-60.00v |
| Maximale spanning lader | 67.20 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 20 Ah, 26.8 Ah, 35 Ah |
| Gewicht | 10.2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn IVA E-Go S 60V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw IVA E-Go S 60V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je IVA Mobility accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
IVA E-Go S 60V accu revisie
De IVA E-Go S 60V is een krachtige elektrische scooter die je vlot door het verkeer brengt. Het 60V lithium-ion accupakket levert voldoende vermogen voor dagelijkse ritten, maar na langdurig gebruik kunnen de cellen slijten. Je merkt dat aan minder bereik per lading of een accu die eerder leeg is dan voorheen.
KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren van scooter accu's zoals die van de IVA E-Go S 60V. Tijdens een revisie openen we het accupakket, vervangen we alle versleten cellen door nieuwe lithium-ion cellen en testen we het BMS grondig. Het resultaat: jouw scooter rijdt weer zoals je gewend was, of zelfs beter.
Elke revisie wordt geleverd met 2 jaar garantie. Vanuit België halen we jouw accu gratis op en bezorgen we hem na afloop kosteloos terug bij je thuis.