Golf GTE Hybride batterij 25Ah 1086Wh
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Beschrijving
VW GTE 1.1kWh 48V EV Battery Module 12S - 25Ah Max discharge rate (10 secs): 400A Max discharge rate (3 secs) 500A
Bouwjaar 2014 t/m 2019 Foutcode P0AA6 p0aa6 hybrid battery voltage system isolation p0aa6 hybrid battery voltage system isolation fault
Specificaties
| Geschikt voor | Volkswagen, Volkswagen golf |
|---|---|
| Typenummer | 12S Module |
| Nominale spanning accu | 43.20 V |
| Onderdeel nummer | SYE SYECT |
| Fabrikant code | 5QE.915.591.e |
| Originele capaciteit | 25 Ah |
| Productnaam | Golf GTE Hybride batterij 25Ah 1086Wh |
| Merk | Volkswagen |
| KWS product code | acc-vwe-gte-25a-43.20v |
| Maximale spanning lader | 50.40 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 9.8 kg |
| Type oplader aansluiting | GTE |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Golf GTE Hybride batterij 25Ah 1086Wh?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Golf GTE Hybride batterij 25Ah 1086Wh in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Volkswagen accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
VW Golf GTE hybride batterij revisie
De Volkswagen Golf GTE is een plug-in hybride met een lithium-ion accupakket van 25Ah en 1086Wh. Dit accupakket zorgt voor het volledig elektrische bereik van de Golf GTE. Na enkele jaren intensief gebruik kan de capaciteit van de hybride batterij merkbaar afnemen, waardoor je elektrische bereik terugloopt.
Bij KWS Seuren reviseren we ook hybride auto-accu's. We meten het volledige pakket door, identificeren de zwakke modules en vervangen wat nodig is. Het resultaat: jouw Golf GTE rijdt weer met het elektrische bereik dat je gewend was, zonder de kosten van een volledig nieuwe batterij.
Ophalen en terugbrengen in België is gratis. Op de revisie krijg je 2 jaar garantie.