Doohan iTank scooter 60V 26Ah accu
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Evomaxx |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 60.00 V |
| Originele capaciteit | 26 Ah |
| Productnaam | iTank scooter 60V |
| Merk | Doohan |
| KWS product code | acc-doo-doo-ita-60.00v |
| Maximale spanning lader | 65.60 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 20 Ah, 30 Ah |
| Gewicht | 15 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Doohan iTank scooter 60V 26Ah accu?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Doohan iTank scooter 60V 26Ah accu in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Doohan accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Doohan iTank 60V scooter accu reparatie
De Doohan iTank is een stevige elektrische scooter met een 60V accupack. Als de actieradius terugloopt of de accu niet meer volledig oplaadt, hoef je niet meteen een nieuw pack te kopen. Revisie is goedkoper en net zo effectief.
Bij KWS Seuren testen we elke cel in het pack apart. Alleen de cellen die achterblijven worden vervangen. Na de revisie krijg je een testrapport en 2 jaar garantie. We hebben meer dan 45.000 accu's onder handen gehad, waaronder veel scooter-accu's. Gratis ophalen of brengen, retour ook kosteloos.