Delivery 25Ah - 36v
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | E-bike 4 delivery, E-bike4delivery, Rybit |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 25 Ah |
| Productnaam | Delivery 25Ah - 36v Gen3 |
| Merk | E-bike4delivery |
| KWS product code | acc-eb4-del-25-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 3 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Delivery 25Ah - 36v?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Delivery 25Ah - 36v in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je E-bike4delivery accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Delivery 25Ah 36V accu laten reviseren
De Delivery 25Ah 36V is een accu met serieuze capaciteit. Als die begint te haperen, merk je dat meteen aan je actieradius. Maar weggooien hoeft niet. Bij KWS Seuren halen we het pack uit elkaar, meten elke cel door en vervangen alleen wat nodig is.
Het resultaat: een accu die weer kilometers maakt. Je krijgt er een testrapport bij en 2 jaar garantie op de revisie. We werken met meer dan 825 modellen en hebben er ruim 45.000 gehad. Gratis ophalen of brengen, retour ook kosteloos.