Bikkel lader 3 pins 3A 24V
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Bikkel |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
| Productnaam | lader 3 pins 3A 24V |
| Merk | Bikkel |
| KWS product code | lad-bik-bla-24.00v |
| Gewicht | 0.2 kg |
| Type aansluiting | XLR3 |
| Stroomsterkte (A) | 3 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Bikkel lader 3 pins 3A 24V
Deze Bikkel 24V acculader is voorzien van een 3-pins XLR aansluiting en levert een laadstroom van 3A. De lader is geschikt voor 7S Li-ion accupacks met een eindspanning van 29,4V, zoals gebruikt in diverse Bikkel e-bikes waaronder de Bikkel iBee.
De lader beschikt over ingebouwde beveiligingen tegen overladen, kortsluiting en oververhitting. Een LED-indicator toont de laadstatus: rood tijdens het laden, groen wanneer de accu volledig is opgeladen.
Elke lader wordt door KWS Seuren getest voor verzending. In Belgie halen we jouw defecte lader gratis op en bezorgen we de vervangende lader ook kosteloos retour.