BH bikes TD HiTECH energy
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | BH, Solo |
|---|---|
| Typenummer | BH1003DA |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 15 Ah |
| Productnaam | bikes TD HiTECH energy |
| Merk | BH |
| KWS product code | acc-bhb-bhb-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 4 kg |
| Type oplader aansluiting | Onbekend |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn BH bikes TD HiTECH energy?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw BH bikes TD HiTECH energy in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je BH accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
BH Bikes TD HiTECH energy accu revisie
De BH Bikes TD HiTECH energy is een lithium-ion accu uit de e-bike serie van het Spaanse merk BH Bikes. BH (Beistegui Hermanos) is een gerenommeerd fietsmerk met meer dan 100 jaar ervaring. De TD HiTECH energy accu wordt ook gebruikt in Solo-branded modellen.
Bij revisie openen we de accubehuizing en vervangen we alle interne cellen door nieuwe, hoogwaardige lithium-ion cellen. Het BMS (Battery Management System) wordt gecontroleerd op alle beveiligingsfuncties, waaronder overlaadbeveiliging, diepteontladingsbeveiliging en temperatuurbewaking. Na revisie functioneert jouw accu weer als nieuw.
Stuur ons gerust een foto van jouw accu zodat we de compatibiliteit kunnen bevestigen. In Belgie halen we jouw accu gratis op en bezorgen we hem na revisie ook kosteloos retour.