Berini E-napoli scooter accu 60V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Typenummer | RN-EM-6020Li |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 61.20 V |
| Onderdeel nummer | SW26HPA |
| Fabrikant code | JD6020A 17S |
| Originele capaciteit | 26 Ah |
| Productnaam | E-napoli scooter accu 60V |
| Merk | Berini |
| KWS product code | acc-eno-nap-61.20v |
| Maximale spanning lader | 71.40 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 20 Ah, 30 Ah |
| Gewicht | 8 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Berini E-napoli scooter accu 60V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Berini E-napoli scooter accu 60V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Berini accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Berini E-Napoli 60V scooter accu revisie
De Berini E-Napoli is een elektrische scooter in retrostijl, uitgerust met een 60V lithium-ion accupack. De accu gebruikt een 16S celconfiguratie en wordt volledig opgeladen tot 67,2V. Met deze spanning levert de E-Napoli voldoende vermogen voor dagelijks gebruik in de stad.
Bij revisie vervangen we alle interne cellen door nieuwe, hoogwaardige lithium-ion cellen. Het BMS (Battery Management System) wordt getest op alle beveiligingsfuncties, waaronder overlaadbeveiliging, diepteontladingsbeveiliging en temperatuurbewaking. Na revisie functioneert jouw accu weer als nieuw, met het volledige bereik hersteld.
Stuur ons gerust een foto van jouw accu zodat we de compatibiliteit kunnen bevestigen. In Belgie halen we jouw accu gratis op en bezorgen we hem na revisie ook kosteloos retour.