Benelli goccia 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Benelli, Goccia |
|---|---|
| Typenummer | H43EA15Xg0023 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 8 Ah |
| Productnaam | Benelli goccia 36V |
| Merk | Benelli |
| KWS product code | acc-ben-ben-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 10 Ah, 13.4 Ah |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Type oplader aansluiting | 4 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Benelli goccia 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Benelli goccia 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Benelli accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Benelli Goccia 36V accu revisie
De Benelli Goccia is een compacte elektrische scooter van het Italiaanse merk Benelli, uitgerust met een 36V lithium-ion accu. Het accupack gebruikt een 10S celconfiguratie en wordt opgeladen tot 42V eindspanning. De Goccia is ontworpen als stadsscooter met een lichtgewicht frame en uitneembare accu.
Bij revisie vervangen we alle interne cellen door nieuwe, hoogwaardige lithium-ion cellen. Het BMS (Battery Management System) wordt gecontroleerd op alle beveiligingsfuncties. Na revisie heb je weer het volledige bereik terug dat je van jouw Goccia gewend bent.
Stuur ons gerust een foto van jouw accu zodat we de compatibiliteit kunnen bevestigen. In Belgie halen we jouw accu gratis op en bezorgen we hem na revisie ook kosteloos retour.