Askoll EB1 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat jij kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Askoll |
|---|---|
| Typenummer | TC101NV000396 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Fabrikant code | L1293500 |
| Originele capaciteit | 8.6 Ah |
| Productnaam | EB1 36V |
| Merk | Askoll |
| KWS product code | acc-ask-ask-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 13.4 Ah |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Type oplader aansluiting | 5 pins |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Askoll EB1 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Askoll EB1 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Askoll accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Askoll eB1 e-bike accu revisie
De Askoll eB1 is een Italiaanse elektrische stadsfiets met een uitneembare 36V Li-ion accu. De accu weegt minder dan 3 kg en biedt tot 80 km bereik op een volle lading. Met vier niveaus trapondersteuning rijd je moeiteloos door de stad. De accu is waterdicht en geschikt voor gebruik bij lage temperaturen.
Na honderden laadcycli neemt de capaciteit geleidelijk af. Je merkt dat je minder ver komt op een volle lading en de accu sneller leeg is. KWS Seuren reviseert jouw Askoll eB1 accupack door de versleten Li-ion cellen te vervangen door nieuwe, hoogwaardige cellen. Na revisie beschik je weer over het oorspronkelijke bereik.
Woon je in België? Wij halen jouw accu gratis op en bezorgen hem na revisie kosteloos terug. Neem contact op voor een vrijblijvende offerte.